Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївська обласна лікарня відновного лікування займається хворими, які знаходяться на ІIІ етапі реабілітаційного лікування. Спеціалістами лікарні досягнуто бажаних результатів по відновленню стану здоров’я хворих, які перенесли інфаркт міокарда.
За 9 місяців поточного року в кардіологічному відділенні цілодобового стаціонару проліковано 25 хворих після перенесеного гострого інфаркту міокарду та 21 хворий – в кардіологічному відділенні стаціонару денного перебування.

Завдяки запровадженню реабілітаційних заходів, значно підвищився відсоток осіб працездатного віку, яких удається повернути до праці.
Нагадаємо, що серцево-судинні захворювання вже впродовж тривалого часу посідають перше місце в структурі захворюваності суспільства. Україна, на жаль, не є винятком. У самій структурі серцево-судинних захворювань інфаркт міокарду поступається за абсолютною кількістю хворих гіпертонії, атеросклерозу, стенокардії та іншим видам ішемічної хвороби серця. Зважаючи на те, що саме це захворювання є основною причиною смертності та інвалідизації хворих, спеціалісти відзначають необхідність звернути особливу увагу саме на цей напрямок роботи. А з огляду на значне «помолодшання» інфарктів, що, в свою чергу, призводить до інвалідизації працездатного населення, питання реабілітації хворих, які перенесли інфаркт міокарда, набуває особливо важливого значення.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 658 осіб

Надано допомогу 625 особам

Госпіталізовано 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку