Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМіжнародна медична гуманітарна організація Medecins Sans Frontieres (MSF)/«Лікарі без кордонів» передала софосбувір та даклатасвір з метою надання лікування 200 людям, які живуть з гепатитом С/ВІЛ.
Це перша передача ліків в рамках проекту MSF з лікування 1000 людей, які живуть з гепатитом С в Миколаївській області, багато з яких – з ко-інфекцією гепатит С/ВІЛ, або в минулому вживали ін’єкційні наркотики, і зараз приймають опіоїдну замісну терапію. До цільової групи також увійдуть до 100 медичних працівників, заражених вірусом.

Для свого проекту в Миколаєвській області MSF завезла в Україну дженерики софосбувіра та даклатасвіра за підтримки Міністерства охорони здоров`я України та Міністерства соціальної політики України.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 723 особи

Надано допомогу - 684 особам

Госпіталізовано - 161 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року
у лютому 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку