Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час планового візиту начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв ознайомився з роботою Южноукраїнської міської лікарні, поспілкувався з виконуючим обов’язки головного лікаря, колективом закладу та перевірив умови перебування пацієнтів і надання їм медичної допомоги.
«На сьогодні Южноукраїнська міська лікарня – жива робоча лікарня з гарним потенціалом: кадри, обладнання, можливості. Та місце для вдосконалення роботи та підвищення кваліфікації залишається завжди», - підкреслив Павло Васильович.

Він переглянув відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, операційний блок.

Фото УОЗ ОДА

Ознайомився з наявним обладнанням (колоноскопічна та лапороскопічна стійки, CPAP-система та інше) і готовністю медичного персоналу використовувати його у своїй роботі.
За кошти місцевого бюджету в 2017 році придбано VME-98, укомплектований відеоколоноскопом VME-1650 з відеоендоскопічною системою VME-2300, аспіраційним насосом та монітором, універсальний лазерний коагулятор, ультразвукову діагностичну систему DC-30, підігрівач інфузійної рідини FW-300 тощо.
За підтримки депутатів обласної ради придбано також два лікарняних ліжка Е-31 в комплектації та три лікарняних ліжка НВМ-2SM для відділення інтенсивної терапії.
Переглядаючи гінекологічне та пологове відділення, Павло Георгієв акцентував увагу медиків на необхідності осучаснення знань лікарів та середнього медичного персоналу, вдосконалення навичок – адже наявна матеріально-технічна база дозволяє розвиватися професійно.

Фото УОЗ ОДА

Він переглянув оглядові кабінети, малу операційну, процедурний кабінет, індивідуальні післяпологові палати та поспілкувався з породіллями.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Значну увагу під час візиту начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації приділив і питанням готовності лікарні до сезонних захворювань (грипу та ГРВІ), наповненості відділень та оптимізації ліжкового фонду, що дає додаткову економію коштів та є раціональним рішенням.
Відвідуючи дитяче відділення, Павло Васильович особисто перевірив меню їдальні та дізнався у пацієнтів, чи задоволені вони харчуванням. Поспілкувався Павло Георгієв і зі старожилами відділення – завідувач Валерій Берест очолює відділення з моменту його заснування та має чималий досвід роботи, який передає наступним поколінням лікарів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Южноукраїнська міська лікарня не є виключенням у питанні кадрового дефіциту в медичній галузі області. Заклад потребує 23 сімейних лікаря та 7 вузьких спеціалістів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Серед питань, що потребують вирішення найближчим часом, відзначено  створення центру первинної медико-санітарної допомоги як юридичної особи для реалізації нових підходів фінансування первинного рівня місцевою громадою, а також передача відділення екстреної медицини на обласний рівень фінансування з 1 січня наступного року.
Начальник управління оцінив зусилля медиків щодо створення належних умов перебування пацієнтів, оглянувши бокси з новими матрацами, світлодіодними лампами, сантехнікою.

Фото УОЗ ОДА

Павло Георгієв також поспілкувався з представниками департаменту соціальних питань та охорони здоров’я м. Южноукраїнська, обговорив з виконуючим обов’язки головного лікаря Іриною Доценко готовність закладу до реформування медичної галузі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За підсумками планового візиту та розглянутих питань начальником управління надано консультації щодо подальшого вдосконалення роботи закладу охорони здоров’я.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 764 особи

Надано допомогу 706 особам

Госпіталізовано 199 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку