Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА7 листопада проведено відео-селекторну нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю обласних і районних спеціалістів, фахівців управління, керівників закладів охорони здоров’я.
Під час наради провідний спеціаліст відділу надання лікувально-профілактичної допомоги  Наталя Пономаренко виступила з доповіддю «Інформація щодо направлення на санаторно-курортне лікування дітей до санаторних закладів МОЗ України та до місцевих дитячих санаторіїв «Дубки» та «Південний» за підсумками роботи (9 місяців поточного року). Дефектура при направленні».

Підсумки виконання обласної соціальної програми протидії туберкульозу за 9 місяців 2017 року проаналізувала обласний позаштатний фтизіатр Євгенія Баненкова.
Щодо стану надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в закладах охорони здоров’я області та проблемних питань присутні заслухали доповідь обласного позаштатного нефролога Тетяни Костиненко.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку