Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час підсумкової колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, що відбулась 9 листопада в конференц-залі обласної клінічної лікарні, дев’ять закладів охорони здоров’я Миколаївщини отримали диплом МОЗ України та організації ЮНІСЕФ, що підтверджує статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Йдеться про міські дитячі поліклініки №3 та №4, Южноукраїнську міську лікарню, Вознесенську, Вітовську, Кривоозерську, Миколаївську, Новобузьку та Очаківську центральні районні лікарні.
Ще однією важливою та приємною подією на початку підсумкової колегії за 9 місяців поточного року стало вручення Вознесенському міському центру первинної медико-санітарної допомоги сертифікату щодо присвоєного Українською асоціацією сімейної медицини  статусу «Заклад, доброзичливий до громади», сертифікату МОЗ України та організації ЮНІСЕФ про присвоєння статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».
Вознесенська та Кривоозерська центральні районні лікарні, Южноукраїнська міська лікарня також отримали диплом МОЗ України та організації ЮНІСЕФ, що підтверджує статус «Клініка, дружня до молоді».
Медична спільнота привітала колег з відзначенням відповідними дипломами досягненнями.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку