Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ рамках планового візиту до Вознесенських закладів охорони здоров’я начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв відвідав і Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.
Головний лікар закладу Тетяна Дяченко ознайомила начальника управління з роботою кабінету щеплень, денного стаціонару та кабінетів сімейних лікарів. Наразі, сьогодні на одного сімейного лікаря припадає близько двох тисяч пацієнтів - жителів Вознесенська.

Добре оснащені кабінети дозволяють повноцінно та якісно проводити прийом пацієнтів. Та серед важливих досягнень варто окрему увагу приділити введенню в дію картки вознесенця.
«Наш район першим по всій Україні запровадив у себе таку систему», - розповідає Тетяна Василівна. – «Це дозволяє оперативно обробляти дані пацієнта, який звернувся до нас по допомогу. Тобто, пацієнту тільки-но зробили кардіограму, а вона вже відображається в комп’ютері його лікаря. І це значно прискорює встановлення діагнозу та призначення лікування».
З цим напрямком роботи Павло Георгієв ознайомився особисто, перевірив, наскільки налагоджений, відпрацьований цей механізм.
Введення інформації в карту пацієнта, її збереження в структурованому вигляді вже сьогодні забезпечує широкі можливості для аналізу даних. Зручна система пошуку даних дозволяє без особливих зусиль знайти необхідну інформацію у великих об'ємах медичної документації.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги засновано в 2012 році. З того часу з метою поліпшення рівня надання медичної допомоги населенню проведено значну роботу.
Як структурні підрозділи до міського центру первинної медико-санітарної допомоги увійшли п’ять амбулаторій загальної практики сімейної медицини.
Павло Георгієв відзначив високий професіоналізм медпрацівників Вознесенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги: «Вознесенські заклади охорони здоров’я є досить прогресивними в плані нововведень, активно беруть участь у пілотних проектах та досягають неабияких висот», - відзначив Павло Васильович за підсумками планового візиту. – «Керівники цих медичних закладів турбуються як про поліпшення матеріально-технічної бази, так і про підвищення професіоналізму, що є важливими умовами подальшої успішної роботи. Йдеться про надання своєчасної якісної медичної допомоги населенню».

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку