Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА«Ви питали? МОЗ відповідає!» - таку публікацію презентували медикам Миколаївщини під час консультації в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». В збірку увійшли відповіді на питання лікарів про реформу, зібрані під час туру «Зміни.Ти» в першій половині 2017 року. Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я України вирушили в тур країною, щоб зібрати позиції представників найактивніших спільнот місцевих громад для розробки системних змін в Україні.

На чисельні запитання медиків Миколаївщини відповіли експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ Олександр Ябчанка та начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги МОЗ України Наталя Острополець.
«Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та з владою, вимагаючи врахування спільних інтересів», - підкреслили спеціалісти.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У ході жвавої бесіди київських фахівців і миколаївської медичної спільноти здійняли низку важливих питань. Якою має бути реформа спеціалізованої та вузькоспеціалізованої медичної допомоги? Як провести реорганізацію закладів охорони здоров’я в комунальні підприємства? Як налагодити ефективне використання надлишкового майна? Якою має бути модель оплати додаткових послуг?
Олександр Ябчанка детальніше та на конкретних прикладах проаналізував зміни концепції фінансування, що передбачає реформування медичної галузі. Звернув увагу присутніх на автономізацію і законодавчі зміни. Розглянув крок за кроком план реорганізації та програму медичних гарантій.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку