Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАБлизько трьох десятків миколаївців, хворих на цукровий діабет, зібрались сьогодні у спортивному клубі MKCF не лише послухати змістовні доповіді фахівців, а й зайнятися кроссфітом. Організатор заходу до Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом – Миколаївська обласна діабетична асоціація в партнерстві з управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, обласним центром здоров’я, обласною клінічною лікарнею та соціально відповідальним бізнесом.

У рамках тематичної конференції учасники заходу заслухали доповіді голови обласної діабетичної асоціації, ендокринолога Наталі Кошевої «Цукровий діабет і спорт», тренера спортивного клубу MKCF Сергія Балакіріва «Правильне харчування при заняттях спортом», та мали змогу поспілкуватися з фахівцями і дізнатися відповіді на питання, що їх цікавлять.

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, практична частина конференції об’єднала присутніх у групові тренування кроссфітом.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Всі бажаючі могли дізнатися свій рівень глюкози в крові, а найактивніший учасник конференції отримав глюкометр для самостійного вимірювання рівня глюкози в крові вдома.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку