Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом до обласної дитячої клінічної лікарні завітали давні друзі гастроендокринологічного відділення, в якому проходять лікування діти з цукровим діабетом: ендокринологи, митці, благодійники та просто небайдужі до потреб дітей громадяни.

Відділенню подарували чудові малюнки учні художньої школи аби поліпшити, зробити яскравішим настрій пацієнтів і заохотити їх до активного творчого дозвілля.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Отримали діти і барвисті набори для ігри, художнє видання про діабет для сумісного читання всією родиною, солодощі, повітряні кульки та справжні дива, що відтворили для них під час ігри аніматори.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Для старшої аудиторії – батьків провели тренінг за участю психолога щодо сказкотерапії та спілкування з дітьми з цукровим діабетом – адже їм так необхідна підтримка дорослих на шляху подолання хвороби.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 658 осіб

Надано допомогу - 612 особам

Госпіталізовано - 183 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку