Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДнями відбулась робоча зустріч фахівців обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг та обласної станції переливання крові.
Щорічно в області обстежується на ВІЛ-інфекцію майже 100 тисяч населення області,  що становить близько 8% загального населення. Серед обстежених більш ніж четверту частину складають донори. За 9 місяців 2017 року вперше виявлено 34 ВІЛ-інфікованих донора.

Під час зустрічі напрацьовано основні напрямки діяльності з покращення роботи щодо перенаправлення до закладів охорони здоров’я області пацієнтів з первинним позитивним результатом для повного обстеження на ВІЛ-інфекцію з метою своєчасного дообстеження ВІЛ-позитивних донорів, взяття на диспансерний облік та призначення антиретровірусної терапії, а також первинної профілактики інфікування ВІЛ серед населення.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 643 особам

Госпіталізовано - 156 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у грудні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку