Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо Всесвітнього Дня боротьби проти діабету 15-16 листопада обласний центр здоров’я спільно з обласним позаштатним ендокринологом Наталією Ткаченко провели санітарно-просвітницькі акції в Березанському та Снігурівсьокму районах.
Жителі вказаних районів мали змогу отримати консультації спеціалістів, дізнатися свій рівень глюкози в крові, артеріальний тиск, отримати інформаційні матеріали (пам’ятки, буклети) щодо профілактики цукрового діабету, прослухати лекцію районних ендокринологів.

Лекції для пацієнтів і лікарів проводила обласний позаштатний ендокринолог Наталя Ткаченко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Учасники акції відзначили зручність та необхідність заходу, висловивши численні подяки організаторам за дбайливе ставлення до населення Миколаївщини та якісну медичну допомогу й профілактику захворювань.
За два дні проведення заходу за допомогою експрес-методу обстежено понад 100 осіб. У багатьох з них – підвищений артеріальний тиск та рівень глюкози в крові.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Медики закликають звернути увагу на своє здоров’я, вчасно відвідувати сімейного лікаря, проходити профілактичні огляди. Більшість хвороб можна попередити, а виявлення їх на початкових стадіях сприяє більш ефективному лікуванню. Дбайте про своє здоров’я вчасно, адже краще попередити, ніж лікувати!
Здоров’я миколаївців та непереривне удосконалення надання медичної допомоги, питання профілактики захворювань серед населення на постійному контролі обласної державної адміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку