Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНещодавно обласний протитуберкульозний диспансер відвідали фахівці USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) Еріка Вайтек і Юлія Артамонова разом з керівником Проекту «Виклик туберкульозу», що реалізується в Миколаївській області міжнародною організацією РАТН (Програма оптимальних технологій в сфері медецини) Олексієм Богдановим.
Команда фахівців перебувала в якості представників Програми з Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) для проведення оцінки заходів, які підтримуються проектами Програми  PEPFAR.

В ході візиту перевірено систему менеджмента якості, тобто яким чином в закладі здійснюється аналіз даних з ефективності діяльності для виявлення недоліків та виконання заходів по підвищенню якості надання послуг хворим з поєднаною патологією туберкульоз та ВІЛ-інфекція/СНІД.
В цілому учасники місії відмінили належний рівень якості надання медичних послуг хворим. Зібрана інформація буде корисною для того, щоб міжнародні організації в подальшому сприяли максимальному забезпеченню послуг з ВІЛ/СНІД профілактики, лікування та догляду за хворими у нашій громаді.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку