Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА20 листопада 1959 року ХІV сесією Генеральної Асамблеї ООН ухвалена Декларація прав дитини, а  20 листопада 1989 року на 44-й сесії ГА ООН – Конвенція про права дитини. Ця конвенція є основним міжнародним документом із захисту прав дітей. 193 країн, крім США та Сомалі, ратифікували конвенцію ООН про права дитини.
Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати в турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Україна взяла на себе ряд зобов’язань з поліпшення добробуту дітей, зокрема, підписавши Конвенцію ООН про права дитини.   
Саме цим документом керується персонал обласного будинку дитини, забезпечуючи реалізацію прав дитини на життя, охорону здоров’я, всебічний розвиток та освіту, соціальний захист.

Фото УОЗ ОДА

Всі вихованці закладу в повному обсязі мають необхідне медичне забезпечення. Його зміст та повнота обумовлені особливостями індивідуальних вроджених патологічних станів, перебігом індивідуального розвитку, необхідністю оперативного лікування, профілактичними заходами. Дітям надається допомога за фахом: педіатрія, дитяча неврологія, кардіологія, психологія, фізіотерапія, лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура. Уся медична допомога малюкам нашого закладу здійснюється безкоштовно згідно з Законом України «Про охорону дитинства».

Фото УОЗ ОДА

Усі діти отримують збалансоване харчування у відповідності з нормативними документами. Ретельно вигодовуються немовлята. П’ять разів на день вживають різноманітні страви дошкільнята. Мають особливе дієтичне харчування діти з особливими потребами.

Фото УОЗ ОДА

Персонал будинку дитини щоденно дбає і про реалізацію прав дитини на всебічний розвиток і освіту. Педагоги установи прагнуть до засвоєння державного стандарту дошкільної освіти кожним малюком, забезпечують надання корекційної допомоги дітям з особливими потребами.

Фото УОЗ ОДА

Характерно, що саме 20 листопада відзначають своє професійне свято педіатри і дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я дітей.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку