Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19 листопада на 65 році життя пішла з життя головний бухгалтер Миколаївського базового медичного коледжу Жужуленко Людмила Андріївна.
ЇЇ життєвий шлях – це невтомна праця й самовіддане служіння своєму покликанню. Трудову діяльність розпочала в Миколаївській спеціальній автобазі 1401. З 1975 року призначена бухгалтером Миколаївської центральної районної лікарні.  З січня 1986 року  працювала на посаді  головного бухгалтера Миколаївського медичного училища.
Неодноразово  за сумлінну працю відзначена грамотами управління охорони здоров’я та департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.
Людмила Жужуленко виховала сина і доньку. Свій професійний досвід вона постійно передавала молодому поколінню працівників, які з вдячністю згадуватисуть Людмилу Андріївну.

Прощання відбудеться 22 листопада 2017 року о 10.00 в залі ритуальних послуг міської лікарні №4.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку