Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21-23 листопада в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації проведено лекцію-тренінг «Професійне прибирання в лікувальних закладах».
Запрошені до участі головні лікарі, головні медичні сестри закладів охорони здоров’я ознайомились з новітніми технологіями прибирання в лікувальних закладах, практичними інноваціями.

Доповідач – регіональний представник Vermop Deutshland Євген Сухарєв розповів детальніше про забезпечення санітарно-гігієнічних і протиепідемічних режимів з використанням сучасних технологічних розробок систем дезінфекції та гігієни.

 

Фото УОЗ ОДА

Програма тренінгу передбачала і практичну частину, під час якої учасники відпрацювали правила підбору та використання необхідних витратних матеріалів, створення безпечних умов для персоналу та пацієнта, розрахунок економії бюджетних коштів в закладах охорони здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 643 особам

Госпіталізовано - 156 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у грудні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку