Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо Веселинівської центральної районної лікарні на умовах співфінансування районного бюджету та коштів спонсорів через систему «Прозорро» за 690 тис. грн придбано ультразвуковий  апарат експертного класу «ALPINION ECUB5».

Прилад південнокорейського виробництва використовується для проведення УЗ-досліджень органів черевної порожнини, нирок, сечостатевої системи, серця, поверхневих і периферичних судин, судин головного мозку, скелетно-м'язової системи, акушерсько-гінекологічних та інших органів. Технологія Alpinion Medical System забезпечує можливість проводити глибоку професійну діагностику, максимальну глибину сканування та високу якість зображення.

Як зазначив головний лікар Веселинівської ЦРЛ Іван  Вишняков, новий апарат обслуговує до 20 людей в день, в залежності від складності діагностики. За його словами, з появою ультразвукового апарату експертного класу ситуація в обслуговуванні мешканців району поліпшилась, адже раніше жителі Веселинівського району їздили до інших міст для проведення подібного обстеження. І найбільша категорія, яка потребувала якісного ультразвукового дослідження - це вагітні жінки. Відтепер жителі району зможуть безкоштовно користуватись перевагами сучасного методу діагностики захворювань. 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 764 особи

Надано допомогу 706 особам

Госпіталізовано 199 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку