Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному лікарсько-фізкультурному диспансері відбулося семінарське заняття, в якому взяли участь медичний персонал, тренерсько-викладацький склад спортивних закладів Миколаєва.
На цьому заході розглядались декілька важливих питань.
Доповідачами розглянуто організаційні питання диспансеризації спортсменів. Наказ Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження переліку закладів охорони здоров'я, які входять до системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні та мають право на проведення медичних оглядів та надання медичного допуску особам до занять фізичною культурою та спортом, у тому числі з обов'язковим диспансерним наглядом».

В.о. головного лікаря закладу Тетяна Кравчук доповіла про поліпшення якості диспансеризації та реабілітації спортсменів у відділеннях диспансеру, продовження плодотворної сумісної співпраці диспансеру зі спортивними закладами області. Також доповіла про виконання наказу Міністерства молоді та спорту України і проведений аналіз ефективності роботи диспансеру за 9 місяців поточного року.
Лікар ортопед-травматолог ознайомив слухачів із загальною характеристикою спортивного травматизму, організаційними і матеріально-технічними, медико-біологічними і психологічними причинами травматизму та провів практичне заняття з надання невідкладної допомоги при ушкодженнях шийного, грудного та поперекового відділів хребта. Також розповів про основні напрями профілактики травм у спортсменів, що дуже важливо при заняттях спортом.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку