Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА30 листопада жителі села Плющівка отримали довгоочікуваний подарунок – відремонтований ФАП з впровадженими інноваційними енергозберігаючими технологіями.
На урочисте відкриття такого важливого соціального об’єкту завітали гості: заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань фінансів, економічного розвитку, децентралізації О.В. Кушнір, голова Баштанської міської ради І.В. Рубський, перший заступник міського голови О.В. Процак, секретар міської ради Л І. Луценко, перший заступник голови РДА, виконувач функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації О.Д. Славінський, голова Баштанської районної ради А.Л. Петров, депутат міської ради В.І. Онищук, головний лікар ЦРЛ А.А. Барсегян, заступник головного лікаря Баштанського центру первинної медико-санітарної допомоги В.А. Решетник, т.в.о. старости Плющівського старостинського округу М.О. Луценко, т.в.о. старост сіл Новоіванівка та Піски П.І. Молодецький і О.В. Халабуда.

Ведучі заходу розповіли присутнім про етапи розвитку територіальної громади та подякували міському голові І.В. Рубському за підтримку протягом всіх років тісної співпраці.
Аматори народної сцени з Баштанки порадували присутніх різноманітними піснями, плющівці вразили таночком з рушниками та співом місцевих талантів. За звичаєм, господарі зустріли дорогих гостей короваєм та запросили до вітального слова.
З вагомими змінами громаду привітав заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації О.В. Кушнір, який наголосив: «Дуже важливо для кожної людини отримувати медичну допомогу безпосередньо в місці проживання».

Фото УОЗ ОДА

Міський голова І.В. Рубський щиро і сердечно привітав жителів села від імені міської ради, від старост територіальної громади, подякував за допомогу Миколаївській обласній державній адміністрації за підтримку та допомогу. Побажав усім міцного здоров’я, злагоди та гарного настрою, зауважив, що глибоко вірить у процвітання та розвиток села Плющівка.
З почуттям великої шани і вдячності за турботу про жителів громади ведучі запросили почесних гостей перерізати символічну стрічку та оглянути приміщення.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку