Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 грудня в Україні та у всьому світі відзначається день людей з інвалідністю.  У 2009 році Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права інвалідів, згодом Урядом затверджена Державна цільова програма «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року. Таким чином, наша держава взяла на себе відповідальність щодо повного забезпечення всіх прав та свобод людей з інвалідністю.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

На сьогоднішній день в обласному будинку дитини 38 малят з вадами розвитку. Допомогти  дитині  з  особливими  потребами можливо  лише  спільними  зусиллями  сім'ї  і  фахівців. Курс реабілітації у групах денного та цілодобового перебування отримують 23 дитини із особливими потребами.Всі послуги  реабілітації надаються безкоштовно. Пріоритетним  напрямом реабілітаційного  центру  є  поліпшення  якості  життя  дитини  і  його  сім'ї, створення і реалізація реабілітаційних програм. Після зарахування дитини до реабілітаційної групи командою фахівців здійснюється поглиблене міждисциплінарне обстеження пріоритетних потреб дитини та її сім'ї,оцінювання розвитку дитини та складається індивідуальний план раннього втручання,проводиться аналіз та оцінка результатів реабілітації.
Новою формою роботи в установі є відкриття групи для мам та малюків,  що дасть можливість  одержання ними реабілітаційних послуг на якісній професійній основі та отримати знання і навички, які полегшать їй подальший догляд за малюком та підготовку його до життя.
І якщо для дорослих цей день - підведення підсумків зробленого для дітей з особливими потребами, аналізу фактичного становища  і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня, то для малят - отримання незабутніх вражень від лялькової вистави «Маша та ведмідь»,яку подарували давні друзі закладу обласний академічний театр ляльок.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку