Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному протитуберкульозному диспансері відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, в якому взяли участь неурядові громадські організації ЛЖВ, «Віта Лайт», «Час життя».
Хворі отримали вичерпну інформацію про те, де та які послуги соціально-психологічної реабілітації і юридичної допомоги вони можуть отримати в Миколаєві та області. Соціальні працівники та юристи відповідали  на запитання.

На сьогодні в диспансері лікуються 128 хворих з поєднаною патологією туберкульоз та ВІЛ-інфекція. Працює сайт ВААРТ, де хворі отримують весь комплекс послуг щодо визначення вірусного навантаження, призначення антиретровірусної терапії, усунення побічних дій препаратів АРТ та інші. Також працює кабінет «Довіра», де проводиться тестування на ВІЛ-інфекцію пацієнтів швидкими тестами. У разі необхідності проводиться забір крові для проведення імуноферментного аналізу.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку