Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ ході засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, що відбулось 8 грудня, присутні заслухали доповідь обласного позаштатного нарколога Петра Римаря щодо стану розповсюдження наркоманії серед населення Миколаївської області та надання хворим медичної допомоги.

Він окреслив проблемні питання здійснення медичних оглядів громадян, у т.ч. водіїв транспортних засобів на стан сп’яніння. Проаналізував забезпечення сталості впровадження замісної підтримуючої терапії для хворих з синдромом залежності від опіоїдів в закладах охорони здоров’я області.
Щодо забезпечення доступу пацієнтів до інтегрованих послуг та безперервного лікування ВІЛ-інфекції виступив заступник головного лікаря обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Сергій Матвієнко.
Виконуючий директор МОГМР «Пенітенціарна ініціатива» Ірина Моспан доповіла про стан надання медичної допомоги особам, взятим під варту та засудженим ВІЛ-інфікованим та хворим на ВІЛ/ТБ.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 635 осіб

Надано допомогу - 597 особам

Госпіталізовано - 161 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у березні 2018 року
зміни у березні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

  • Інформація щодо проведення Всеукраїнського дня меланоми

    20 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми в Миколаївському обласному шкірно-венерологічному диспансері буде проводиться прийом всіх бажаючих громадян.Тільки своєчасна діагностика дозволить Вам зберегти життя.Обстежте родимки — збережіть...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку