Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ ході засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, що відбулось 8 грудня, присутні заслухали доповідь обласного позаштатного нарколога Петра Римаря щодо стану розповсюдження наркоманії серед населення Миколаївської області та надання хворим медичної допомоги.

Він окреслив проблемні питання здійснення медичних оглядів громадян, у т.ч. водіїв транспортних засобів на стан сп’яніння. Проаналізував забезпечення сталості впровадження замісної підтримуючої терапії для хворих з синдромом залежності від опіоїдів в закладах охорони здоров’я області.
Щодо забезпечення доступу пацієнтів до інтегрованих послуг та безперервного лікування ВІЛ-інфекції виступив заступник головного лікаря обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Сергій Матвієнко.
Виконуючий директор МОГМР «Пенітенціарна ініціатива» Ірина Моспан доповіла про стан надання медичної допомоги особам, взятим під варту та засудженим ВІЛ-інфікованим та хворим на ВІЛ/ТБ.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 764 особи

Надано допомогу 706 особам

Госпіталізовано 199 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку