Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївський обласний центр здоров’я шукає нові напрямки санітарно-освітньої роботи серед населення щодо профілактики та лікування неінфекційних захворювань. Одним з таких проектів, що організаційно підтримує обласний центр здоров’я, стала нова книга Ангеліни Кріхелі «Королевство Диабетия» (серія «Книжки для сімейного читання»), яка вийшла друком до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом та була презентована у листопаді цього року.

Медичними консультантами автора у написанні книжки стали ендокринолог обласної клінічної лікарні Наталя Кошева та психолог «Клініки, дружньої до молоді» Юлія Смаровоз.
Проект не передбачав продажу книжок, весь тираж був подарований автором цільовій аудиторії. 30 примірників книги подаровані дітям з цукровим діабетом, які проходять лікування в обласній дитячій клінічній лікарні. Ще 50 примірників книги - бібліотекам і філіям: центральній бібліотеці ім. Кропивницького центральної бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва, бібліотекам-філіям №№ 5, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, центральній міській бібліотеці для дітей імені Ш. Кобера і В. Хоменко та деяким філіям бібліотеки, обласній дитячій бібліотеці ім. Лягіна і деяким філіям бібліотеки, обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова, обласній бібліотеці для юнацтва.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

«У всіх дітей повинні бути рівні можливості, право на щастя, увага та турбота суспільства, – відзначає Ангеліна Кріхелі. – Тому так важливо, щоб книга потрапила самі в маленькі долоні, яким важливо розуміти, що вони необхідні своїм близьким і друзям, що діабет – не вирок, а спосіб життя, і за підтримки лікарів вони зможуть мати повноцінне яскраве життя».
Наразі, в рамках авторського благодійного проекту Ангеліни Кріхелі «Аудіокнига для дітей з вадами зору» вже стартував запис книги на студії радіо «Миколаїв-FM».

Фото УОЗ ОДА

Окрім іншого, вже у грудні поточного року, напередодні новорічних свят, автор відвідала Національну бібліотеку України для дітей (м. Київ) та подарувала свої книги бібліотеці.
Обласний центр здоров’я продовжує пошук нових форм та завжди підтримує санітарно-освітні проекти, покликані збільшити поінформованість, обізнаність населення щодо профілактики захворювань.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку