Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

G14 грудня проведено «круглий стіл» «Результати впровадження амбулаторних моделей лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз», під час якого обговорено досягнення (кращі практики), бар’єри (перепони) та перспективи впровадження амбулаторних моделей лікування хворих на МРТБ (РРТБ) з метою покращення якості  надання комплексних, інтегрованих медичних послуг, орієнтованих на потреби пацієнтів,  хворих на хіміорезистентний туберкульоз у Миколаївській області.


Розглянуто стан забезпечення амбулаторного лікування хворих на МРТБ (РРТБ) на первинному рівні надання медичної допомоги населенню, в тому числі дотримання календаря моніторингу лікування відповідно до вимог Протоколу.

З’ясовано проблемні питання в організації моделей лікування на амбулаторному етапі в розрізі районів області та можливі шляхи їх вирішення тощо.
У заході взяли участь представники управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, фахівці фтизіатричної служби області, заступники головних лікарів з медичної роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги, представники громадських організацій.
Присутні заслухали змістовні доповіді щодо стану впровадження амбулаторних моделей лікування хворих на туберкульоз в Миколаївській області, результатів моніторингових візитів з питань організації амбулаторного лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз з урахуванням особливостей районів: можливості, перепони та ймовірні шляхи вирішення.
Районні фтизіатри виступили з питань організації лікування хворих на ТБ на амбулаторному етапі: можливості, бар’єри та шляхи їх подолання

P1160211
Учасники «круглого столу» мали змогу обмінятися досвідом роботи з означеного питання: впровадження пацієнт-орієнтованих амбулаторних моделей лікування хворих на ХР ТБ на первинному та вторинному рівнях надання медичної допомоги населенню у Новоодеському районі та їх вплив на результати лікування, моделі лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз на амбулаторному етапі у м. Миколаїв, аналіз причин недостатньої ефективності лікування.

P1160217
Серед іншого, обговорено участь неурядових благодійних організацій у соціально-психологічній допомозі хворим на ХР ТБ, які не мають постійного місця проживання. А також участь Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста у процесі надання послуг, орієнтованих на потреби  хворих на хіміорезистентний туберкульоз.
Координатор проекту Challenge TB окреслила основні напрямки співпраці та технічної підтримки проекту Challenge TB  у Миколаївській  області на наступний проектний  рік.

P1160219

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку