Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПитання протипожежної безпеки в закладах охорони здоров’я області знаходиться під постійним особистим контролем голови облдержадміністрації Олексія Савченко та начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва. Проводиться освітня робота серед медичних працівників, навчання із залученням рятувальників тощо. 15 грудня на базі обласного протитуберкульозного диспансеру відбулись тактико-спеціальні навчання, під час яких відпрацьовано дії з гасіння умовної пожежі.

Участь у заході взяли рятувальники 19 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, адміністрація та співробітники обласного протитуберкульозного диспансеру.
Нагадаємо, що в нічний час у диспансері знаходиться близько 617 хворих та 27 осіб персоналу, тому постає необхідність до автоматизму відпрацювати алгоритм дій адміністрації об’єкту з підпорядкованими підрозділами служби порятунку по ліквідації наслідків можливої пожежі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За тактичним задумом навчань, через коротке замкнення електропроводки на третьому поверсі приміщення бібліотеки, де проводилися ремонтні роботи, виникла пожежа. Адміністрація об’єкту сповістила відповідні служби, провела евакуацію та гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.
На момент введення першого водяного ствола площа пожежі склала 15 кв. м., почалось розповсюдження пожежі на четвертий поверх та створилася загроза розповсюдження пожежі на кабінет завідуючого та палати, де знаходяться хворі.
По прибуттю вогнеборцями проведено евакуацію 2-х постраждалих, яких не вдалося вивести в безпечну зону. Разом з тим подано стволи на гасіння пожежі та

організовано захист суміжних приміщень. Координацію заходів на пожежі здійснював штаб.
За підсумками проведених навчань відзначено високий рівень підготовки медпрацівників обласного протитуберкульозного диспансеру, відпрацьовано дії у разі виникнення пожежі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку