Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНапередодні свят та до Дня святого Миколая фахівці управління охорони здоров’я облдержадміністрації завітали до обласного будинку дитини. Адже існує добра традиція - у День Святого Миколая опікуватись сиротами, знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки. Тож, прокинувшись зранку, малюки одразу зазирнули під подушки, де на них чекали гостинці від «Миколайчика».

В цей день до установи завітали давні друзі, гості, спонсори, батьки дітей реабілітаційних груп, школярі та небайдужі люди. Діти з великим нетерпінням чекали цього часу: вивчали вірші, розучували таночки... Янголи та зірочки, веселі ведмежата та маленькі гномики, сніговички та зелені ялиночки сподобались усім присутнім.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Кульмінацією свята стала поява Святого Миколая, який маленьким вихованцям подарував солодкі подарунки. А гості подарували дітям іграшки, канцтовари, товари особистої гігієни, бактерицидні лампи, папмперси та солодощі, навчальні посібники.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 764 особи

Надано допомогу 706 особам

Госпіталізовано 199 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку