Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19 грудня чекали, як завжди, з нетерпінням в усіх закладах охорони здоров’я. В обласному дитячому кардіоревматологічному санаторії «Південний» маленькі пацієнти готувались, старанно вчили пісні та вірші до дня Святого Миколая.
Дітей привітали зі святом обласний педіатр, головний лікар санаторію, завідуюча педагогічною частиною санаторію. Вони подарували солодощі і великий пиріг.
У педіатричному відділенні Первомайської центральної районної лікарні також відбулось святкування, присвячене Дню святого Миколая.

Фото УОЗ ОДА

Пацієнти педіатричного відділення та діти-інваліди, що проходять курс соціальної реабілітації у відділенні соціальної реабілітації, радо зустріли гостей, які завітали до них.  
Дітей привітали зі святом депутат обласної ради, заступник голови Первомайської райдержадміністрації, головний лікар Первомайської ЦРЛ, заступник головного лікаря, завідуюча педіатричним відділенням Первомайської ЦРЛ. Маленьким пацієнтам побажали міцного здоров`я, благополуччя та мирного неба. Після теплих слів привітання дітям роздані святкові пригощення. Також привітання та подарунки передали  для дітей, які отримують медичну допомогу у інфекційному відділенні Первомайської ЦРЛ. Представники влади пообіцяли й надалі сприяти покращенню матеріально-технічної бази Первомайської ЦРЛ для підвищення якості надання медичної допомоги населенню Первомайського району.   
Ініціативу підтримали студенти Первомайського медичного коледжу, гуртківці «З турботою про дитину». Студенти не лише змогли організувати святкове дійство, а й принесли кожній дитині подарунки: іграшки, цукерки, фрукти, що викликали у дітей море радісних емоцій.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Діткам і мамкам дитячого і пологового відділень Кривоозерської ЦРЛ вручили подарунки від Святого Миколая.

Фото УОЗ ОДА

До маленьких пацієнтів в обласну дитячу інфекційну лікарню завітали  і Святий Миколай, і інші казкові герої з подарунками та привітаннями. Діти та їх батьки були щиро раді і здивовані.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

В обласному дитячому туберкульозному санаторії «Дубки» не менш яскраво пройшло свято святого Миколая. Вихователі та діти підготували до свята яскраві вистави, вірші та пісні. Власними зусиллями для дітей пошиті яскраві, різноманітні костюми, силами дітей та вихователів зроблені прикраси для ялинки та залу.

Фото УОЗ ОДА

До свята дітям, які проходять лікування в обласному лікарсько-фізкультурному диспансері, запропоновано зробити саморобки, витинанки, малюнки, твори, обереги. Саморобки вийшли дуже гарними, яскравими, цікавими. В цьому році взяло участь більше дітей, ніж той рік - 26  осіб.  Зал ЛФК та зимова красуня прикрашені іграшками, які діти зробили власноруч.
19 грудня відбулося свято, яке  стало підсумком конкурсу. Усі роботи були настільки надзвичайні, що одного переможця не обрали, а визначили 11 переможців. Призери отримали подарунки, ніхто не залишався без солодощів. А ще були: «Приз профспілки ОЛФД» та  «Приз глядацьких симпатій».

Фото УОЗ ОДА

Провели святкові заходи і в педіатричному відділенні Миколаївської ЦРЛ.

Фото УОЗ ОДА

До маленьких пацієнтів дитячого відділення Вітовської ЦРЛ завітали представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». У зустрічі взяли участь адміністрація лікарні і колектив дитячого відділення.
З  побажаннями всього найкращого та якнайскорішого одужання, волонтери привітали дітей з Днем Святого Миколая – розважали цікавою виставою. Маленькі пацієнти водили хороводи навколо ялинки, співали пісні, розповідали віршики, після чого діти отримали солодкі подарунки.
Також представники всеукраїнської молодіжної громадської організації надали благодійну допомогу дитячому відділенню лікарні – холодильник, інгалятор, мікрохвильову піч, електричну плитку, постільну білизну, подушки та ковдри.

Фото УОЗ ОДА

За доброю традицією в дитячому відділенні обласного протитуберкульозного диспансеру проведено святкування Дня Святого Миколая, організована театралізована вистава за участю казкових персонажів та Святого Миколая.
Святий Миколай вручив кожній дитині святкові подарункові набори. У цей день діти, які перебувають на довготривалому лікуванні, мали можливість зануритись в казкову атмосферу, відчули турботу не тільки медичного персоналу, але  і  людей небайдужих до їх здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку