Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ поточному році державою передбачено 4 млрд гривень на оновлення сільської медицини. У Миколаївській області на будівництво нових амбулаторій, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих, на придбання автотранспорту та інші потреби виділено 111 млн грн. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

Олександр Кушнір зазначив, що 19 грудня на Миколаївщині було проведено перше засідання медичної ради реформ на Миколаївщині. «Наразі спільним листом МОЗ та Мінрегіону доведена концепція щодо створення медичної ради реформ в області. Згідно доручення ми повинні відпрацювати загальні підходи щодо стратегії, основною задачею якої є формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Зазначу, що потрібна тривала і кропітка робота, оскільки з’явилося багато нових визначень, концепцій, які потребують детального вивчення», - написав він.
Заступник голови ОДА наголосив, що мережа закладів первинної медичної допомоги повинна відповідати концепції наданню якісної медичної допомоги жителям області. «А це - фінансова і транспортна доступність, наявність лікарів тощо. При цьому, не слід забувати, що при формуванні мережі надання первинної медичної допомоги потрібно враховувати перспективні плани розвитку громад щонайменше на десять років вперед. Удосконалення системи надання медичних послуг має бути обдуманою та зваженою», - акцентував Олександр Кушнір.
За результатами засідання було розроблено пропозиції щодо вдосконалення формування мережі надання первинної меддопомоги та будівництва амбулаторій у районах, які будуть надіслані до профільних міністерств.
«Наголошую, що надання якісних медичних послуг жителям Миколаївщини – пріоритетне завдання у роботі голови ОДА Олексія Савченка. Сільська медицина повинна забезпечити здоров’я та добробут громадян. Пам’ятаймо, люди - головна цінність будь-якої громади!», - резюмував Олександр Кушнір.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 764 особи

Надано допомогу 706 особам

Госпіталізовано 199 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку