Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА22 грудня після капітального ремонту в обласній клінічній лікарні відкрито акушерсько-гінекологічне відділення, яке є структурним підрозділом лікарні з надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям з акушерською та екстрагенітальною патологією, гінекологічним хворим та новонародженим.
В урочистому заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко, перший заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку та земельних відносин В'ячеслав Бонь, голова обласної ради Вікторія Москаленко, радник голови облдержадміністрації Євген Шевченко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, керівництво та колектив закладу.
Під час заходу перші особи оглянули відділення, поспілкувались з медичними працівниками, завідувачем відділення, заслуженим лікарем України Світланою Моцар.

«Я дуже радий, що сьогодні приїхав сюди, побачив відділення на власні очі, поспілкувався з медиками. Адже я побачив, наскільки важливу та благородну роботу вони виконують, як щиро люблять своє діло, як ставляться до своїх пацієнтів. І це дійсно дивовижно – тут рятуватимуть життя не тільки породіль з патологіями, а і новонароджених, важко переоцінити значення відкриття такого відділення. Хочу подякувати кожному медичному працівнику відділення за їх роботу», - відзначив голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Загальна кошторисна вартість проведеного капітального ремонту склала 3 284 930,09 грн. Закуплено необхідне обладнання для роботи відділення на 334 924,61 грн.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Акушерсько-гінекологічне відділення розраховано на 50 ліжок (20 ліжок спільного перебування матері і дитини, 20 ліжок для вагітних з екстрагенітальної патології вагітних, 10 гінекологічних  ліжок, у т.ч.: 3 ліжка інтенсивної терапії дорослих, 3 ліжка інтенсивної терапії новонароджених з 3 пологовими залами).

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Акушерсько-гінекологічне відділення також є клінічною базою кафедри акушерства і гінекології вищих медичних навчальних закладів.
Основними завданнями відділення є: надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги, забезпечення  пацієнтів невідкладною акушерсько-гінекологічною та неонатологічною допомогою, кваліфікованою анестезіологічною та реанімаційною допомогою, консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги вагітним з акушерською та екстрагенітальною патологією групи високого та вкрай високого ступеня ризику.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Важливи завданнями також є впровадження в практику сучасних засобів профілактики, діагностики та лікування ускладнень вагітності, ведення пологів та післяпологового періоду, порушень адаптації та захворювань новонароджених, своєчасне скерування пацієнтів  на вищий рівень надання медичної допомоги згідно з визначеними рівнями надання населенню стаціонарної  акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги тощо.
До структури відділення увійшли приймально-оглядова та оглядово-маніпуляційна кімнати, 3 індивідуальні пологові зали, 4 післяпологові палати для спільного перебування матері та дитини, 2 індивідуальні пологові палати, палата для вагітних родиль та породіль з інфекційними захворюваннями в   стадії гострих клінічних проявів, операційний блок, 5 палат для вагітних з екстрагенітальною патологією, 2 палати для гінекологічних хворих, 2 анестезіологічні палати з ліжками інтенсивної терапії, палати  інтенсивної терапії новонароджених і неонатального догляду, ургентна операційна, їдальна, роздягальна для співробітників і кімната для речей пацієнтів, кабінет УЗД  та інші.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що обласну клінічну лікарню створено у 1948 році. Це багатопрофільний лікувальний заклад, розрахований на 510 ліжок. На базі лікарні розгорнуто 13 спеціалізованих відділень: алергологічне, гематологічне, неврологічне, пуль монологічне, відділення загальної хірургії, судинної хірургії, щелепно-лицевої хірургії, ЛОР-відділення, гастроцентр, кардіоцентр, центр нефрології і діалізу, ендокринологічний центр і акушерсько-гінекологічне відділення.
Пріоритетом обласної лікарні є надання консультативно-діагностичної, лікувальної висококваліфікованої, спеціалізованої медичної допомоги сільському населенню.
Амбулаторно-консультативна допомога в поліклініці щодня здійснюється лікарями з 20 спеціальностей: кардіологія, ревматологія, неврологія, пульмонологія, нефрологія, алергологія, гематологія, гастроентерологія, ендокринологія, загальна хірургія, судинна хірургія, мікрохірургія, щелепно-лицьова хірургія, гінекологія, урологія, імунологія, дерматологія, фахівці з ЛОР-патології, патології вагітних.
Постійно працює виїзна поліклініка. Бригади лікарів різних спеціальностей надають консультативну і методичну допомоги безпосередньо в районних лікувальних установах.
Нові медичні технології завжди в центрі уваги провідних фахівців і керівництва лікарні, підтвердженням тому є придбання хірургічних мікроскопів для відділення мікрохірургії, та отоларингології, мікроскопа для патологоанатомічної лабораторії, ортопантомографа для щелепно-лицевої хірургії, сучасного медичного приладдя для ендоскопичного відділення та УЗД.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку