Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНапередодні новорічних свят обласний клінічний госпіталь ветеранів війни відвідали народний депутат України Борис Козир, радник голови облдержадміністрації Євген Шевченко, начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай та інші почесні гості.
Головний лікар Володимир Поточняк продемонстрував нещодавно встановлений сучасний рентген-апарат HF51-5, придбаний завдяки підтримці  народного депутата України Бориса Козиря. Нове обладнання - останнє слово медичної техніки, що дозволить пришвидшити та покращити якість обстеження, діагностування, а отже і визначення лікування. Функціональні можливості апарату важко переоцінити.

Сьогодні в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни проходять лікування 220 пацієнтів. З них 15 - бійці АТО, 190 - ветерани війни та 15 – цивільних.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Павло Георгієв під час спілкування з медичними працівниками закладу та пацієнтами підкреслив, що питання надання якісної кваліфікованої допомоги в госпіталі ветеранів війни завжди знаходиться на контролі обласної влади та безпосередньо управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Адже особистий вклад кожного пацієнта в мир та злагоду в нашій країні важко переоцінити.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку