Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА28 грудня з самого ранку в обласному будинку дитини панувала святкова атмосфера. Скільки праці та душі було вкладено в оформлення музичної зали та групових кімнат до свята.  
Новорічний хоровод першим повів у чарівний дивосвіт незабутньої казки. А музичні виступи Баби Яги та її Хатинки котилися радістю по струнах душі кожного глядача. Було чимало новорічних конкурсів та ігор, коли на обличчях усіх присутніх сіяла посмішка. Всі малята отримували дивовижні подарунки від чарівного Дідуся Мороза зі Снігуронькою.
Теплі слова   від  обласного педіатра Наталі Єфремової надали ще більшої урочистості святу, а  щирі привітання від постійних друзів закладу, небайдужих городян доповнили незвичну атмосферу заходу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Вже наступного дня до маленьких пацієнтів дитячого відділення Вітовської ЦРЛ завітали голова Корабельної адміністрації м. Миколаєва Цуканов О.М., заступник голови Вітовської райдержадміністрації Коновалова Т.П.
У зустрічі взяли участь головний лікар Вітовської ЦРЛ Юрій Богатий, заступник головного лікаря з медичної частини, голова профспілки та колектив дитячого відділення.
Під час зустрічі представники влади привітали дітей з наступаючими святами Нового року, Різдва Христового з побажаннями всього найкращого та якнайскорішого одужання.  
Маленькі пацієнти водили хороводи навколо ялинки, співали пісні, розповідали віршики, після чого  представники влади вручили їм солодкі подарунки.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку