Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ середу, 3 січня, за дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка в облдержадміністрації відбулася оперативна нарада з приводу ситуації, яка склалася з захворюванням на гепатит А у місті Миколаєві.
Радник голови ОДА Євген Шевченко підкреслив, що сезонне підвищення захворюваності на гострий вірусний гепатит А в Миколаївській області спостерігається щороку. Так, у 2016 році захворіло 58 осіб, з них 35–діти; у 2017 році захворіло 43 особи, з них 12 дітей.
У ході наради було повідомлено, що на сьогодні в обласній дитячій інфекційній лікарні госпіталізовано 6 дітей з підозрою на гострий вірусний гепатит, але підтверджено поки що в однієї дитини. Інші діти – в стадії обстеження.

До обласної інфекційної лікарні госпіталізовано 26 дорослих, 15 з них вже з підтвердженим діагнозом.
Наразі відомо, що більшість хворих проживають у Заводському районі міста Миколаєва. І серед можливих шляхів зараження можуть бути неякісна вода та харчі без належної термічної обробки, недотримання правил гігієни.
Радник голови ОДА Євген Шевченко звернув увагу на необхідність детального дослідження якості води, яку переважна більшість хворих купували у пунктах розливу води. Також штабу ТЕБ та НС при Миколаївській міській раді рекомендовано розглянути можливість тимчасового закриття точок розливу води до з’ясування результатів усіх експертиз, аби уникнути збільшення кількості хворих. Окремо доручено проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо профілактики захворювання.

Фото УОЗ ОДА

Зокрема, наголошено на необхідності вживання винятково кип’яченої води, дотримання гігієни рук та тіла, чистоти побутового посуду, вживання тільки якісних продуктів та після їх термічної обробки.
Наразі лікарі-інфекціоністи контролюють ситуацію з хворими пацієнтами.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку