Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗа підтримки депутата Верховної Ради України Новобузька ЦРЛ придбала високоякісне обладнання для діагностики та лікування шлункових захворювань. Ендоскопічне обладнання на загальну суму 2129,7 тис. грн. є найсучаснішим обладнанням в районах Миколаївської області.

Придбано також дві стоматологічні установки на суму 140,8 тис. грн., що допоможуть вирішити питання лікування та профілактики стоматологічних захворювань в Новобузькому районі. На базі поліклінічного відділення, Новобузької ЦРЛ, завдяки депутату обласної ради відкрито новий стоматологічний кабінет з сучасним обладнанням.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Пологове відділення Новобузької ЦРЛ, та жителі Новобузького, Казанківського та Єланецького районів щиро вдячні депутату обласної ради за допомогу в придбанні необхідного обладнання, а саме фетального монітору, на суму 90,0 тис. грн.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку