Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному протитуберкульозному диспансері проведено засідання медичної ради за підсумками роботи стаціонару за 2017 рік. Обласний позаштатний фтизіатр Євгенія Баненковаа доповіла про виконання протитуберкульозних заходів в області, зазначивши, що епідемічна ситуація з туберкульозу в порівнянні з минулим роком покращилась. Зменшились захворюваність, поширеність та смертність від туберкульозу. Визначила пріоритетні напрямки роботи фтизіатричної служби на 2018 рік.

З доповіддю щодо роботи стаціонарних відділень диспансеру виступила заступник головного лікаря з медичної частини Світлана Стригуль, яка відмітила, шо заклад виконав заплановані показники роботи щодо ефективності лікування хворих на туберкульоз відповідно клінічних категорій. Провела детальний аналіз летальності, яка в порівнянні з минулим роком значно зменшилась. Зменшилась кількість хворих, які самовільно покинули лікування. Учасники медичної ради також заслухали доповіді заступника головного лікаря з економічних питань Галини Ободенко про фінансово-економічну діяльність диспансеру за минулий рік, зміцнення матеріально-технічної бази: за бюджетні кошти придбано сучасний рентгенапарат на три робочих місця, обладнання для хірургічного та реанімаційного відділень, мякй інвентар. Залучено більше двох мільйонів гривень позабюджетних коштів для технічного дооснащення лабораторії та сучасних ноутбуків для кожного відділення диспансеру.
Членами медичної ради обговорені проблемні питання організації надання медичної допомоги хворим на туберкульоз на стаціонарному та амбулаторному етапах лікування і намічені шляхи їх вирішення.
За підсумками роботи прийнято рішення медичної ради із затвердженням основних індикаторних показників роботи на 2018 рік.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку