Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНа 74-му році пішов з життя Гурович Володимир Борисович.
Після закінчення Одеського медичного інституту в 1968 році він працював лікарем педіатром у Миколаївській центральній районній лікарні. З відкриттям відділення дитячої хірургії на базі міської лікарні №1 почав працювати першим дитячим анестезіологом в Миколаєві.
З моменту відкриття Миколаївської обласної дитячої лікарні (у 1972 році) працював на посаді лікаря анестезіолога-реаніматолога.
З 1980 року - завідувач дитячим анестезіолого-реанімаційним відділенням, був засновником і організатором дитячої анестзіолого-реанімаційної служби в Миколаєві та області. Відділенням Володимир Борисович керував до грудня 1990 року. У тому ж році переїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю, де продовжував роботу лікарем відділення реанімації в кардіохірургічному відділенні міста Хадера, Ізраїль.
 За час роботи в Миколаївській обласній дитячій лікарні виховав цілу плеяду дитячих анестезіологів. З відділення вийшло понад 30 висококваліфікованих лікарів дитячих анестезіологів-реаніматологів. Укомплектовані два відділення дитячої анестезіології - реаніматології в місті та області. Під керівництвом Гуровича анестезіолого-реанімаційна служба Миколаївщини постійно використовувала в своїй роботі новітні розробки і досягнення медичної науки і техніки.
Він першим в Україні впровадив систему РКЦ в Миколаївській області. Активний учасник союзних і українських з'їздів.
Володимир Борисович - людина високого професійного обов'язку. Брав активну участь в лікуванні постраждалих дітей від землетрусу у Вірменії. Займався громадською роботою. Він був віце-президентом асоціації лікарів м. Миколаєва. Уважна і добра людина назавжди запам'ятається колегам і друзям.
Управління охорони здоров'я облдержадміністрації та вся медична спільнота Миколаївщини висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного у зв'язку з втратою та сумує разом з ними у цю важку мить.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку