Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНа 74-му році пішов з життя Гурович Володимир Борисович.
Після закінчення Одеського медичного інституту в 1968 році він працював лікарем педіатром у Миколаївській центральній районній лікарні. З відкриттям відділення дитячої хірургії на базі міської лікарні №1 почав працювати першим дитячим анестезіологом в Миколаєві.
З моменту відкриття Миколаївської обласної дитячої лікарні (у 1972 році) працював на посаді лікаря анестезіолога-реаніматолога.
З 1980 року - завідувач дитячим анестезіолого-реанімаційним відділенням, був засновником і організатором дитячої анестзіолого-реанімаційної служби в Миколаєві та області. Відділенням Володимир Борисович керував до грудня 1990 року. У тому ж році переїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю, де продовжував роботу лікарем відділення реанімації в кардіохірургічному відділенні міста Хадера, Ізраїль.
 За час роботи в Миколаївській обласній дитячій лікарні виховав цілу плеяду дитячих анестезіологів. З відділення вийшло понад 30 висококваліфікованих лікарів дитячих анестезіологів-реаніматологів. Укомплектовані два відділення дитячої анестезіології - реаніматології в місті та області. Під керівництвом Гуровича анестезіолого-реанімаційна служба Миколаївщини постійно використовувала в своїй роботі новітні розробки і досягнення медичної науки і техніки.
Він першим в Україні впровадив систему РКЦ в Миколаївській області. Активний учасник союзних і українських з'їздів.
Володимир Борисович - людина високого професійного обов'язку. Брав активну участь в лікуванні постраждалих дітей від землетрусу у Вірменії. Займався громадською роботою. Він був віце-президентом асоціації лікарів м. Миколаєва. Уважна і добра людина назавжди запам'ятається колегам і друзям.
Управління охорони здоров'я облдержадміністрації та вся медична спільнота Миколаївщини висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного у зв'язку з втратою та сумує разом з ними у цю важку мить.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку