Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА23 січня відбулась підсумкова медична рада в обласному центрі паліативної допомоги та інтегрованих послуг. У закладі відкрито відремонтоване амбулаторно-поліклінічне відділення та склад зберігання лікарських засобів і виробів медичного призначення. Ремонтні роботи стали можливі завдяки допомозі міжнародної Благодійної організації «Лікарі без кордонів» та Благодійного фонду «Баварський дім, Одеса».
В пленарній частині наради взяли участь завідувачі відділень та лікарі центру. Заслухавши та обговоривши доповідь в.о. головного лікаря Оксани Черненко «Підсумки роботи Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради за 2017 рік та визначення подальших напрямків розвитку у 2018 р.», співдоповіді керівників структурних підрозділів, медична рада зазначила, що заклад протягом 2017 року працював відповідно до покладених на нього завдань і функцій.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У 2017 році проведено роботу з реорганізації закладу та створено систему паліативної допомоги в області, впроваджено новий вид медичної допомоги – «хоспіс вдома», за підтримки благодійної організації Благодійний фонд «Лікарі без кордонів» проваджено програму діагностики і лікування хронічного вірусного гепатиту С для пацієнтів з ВІЛ-інфекцією.

Фото УОЗ ОДА

З огляду на реформування медичної галузі та соціально-економічну ситуацію у регіоні, визначено пріоритетні напрямки діяльності у 2018 році, серед яких: подальший розвиток паліативного виду медичної допомоги, залучення загального населення до отримання медичної допомоги у центрі, розширення переліку медичних послуг та покращення доступу пацієнтів до лікування з пріоритетом надання інтегрованих послуг, покрашення умов перебування в закладі для пацієнтів з інвалідністю та маломобільних груп населення, забезпечення проведення протипожежних заходів, заходів цивільного захисту населення згідно затвердженого плану та робота щодо підготовки до автоматизації закладу, підготовка до зміни фінансування закладів охорони здоров’я за принципом «оплата медичної послуги».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку