Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласній клінічній лікарні проведено підсумкову медичну нараду за участю фахівців управління охорони здоров’я облдержадміністрації, завідувачів профільних відділень лікарні, старших медичних сестер, начальнику відділу кадрів, заступників головного лікаря закладу.
У ході наради обговорено стратегічні напрямки діяльності галузі охорони здоров’я області та безпосередньо обласної клінічної лікарні. Проаналізовано звіти про фінансово-економічну діяльність закладу та про захворюваність співробітників закладу з тимчасової втрати працездатності за 2017 рік.

З доповіддю щодо основних показників діяльності закладу виступив виконуючий обов’язки головного лікаря обласної клінічної лікарні Дмитро Колосов.

Фото УОЗ ОДА

Він надав учасникам наради регламент роботи закладу, озвучив важливі події минулого року. Серед таких - відкриття після капітального ремонту акушерсько-гінекологічного відділення.
На нараді було детально розглянуто статистичні показники діяльності, питання роботи з кадрами, аспекти дотримання санітарно-епідемічного режиму. Особливу увагу приділили проблемним питанням і перспективам діяльності.
Сьогодні загальна чисельність співробітників закладу складає 867 осіб. Було розглянуто деякі аспекти нормативно-правової бази проходження медичних комісій, отримання військово-облікових документів встановленого зразку: постанова КМУ «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та ін.
У консультативно-діагностичній поліклініці за 2017 рік надано допомогу 88751 особі, стаціонарна допомога надається на 510 ліжках, проліковано 17091 хворого, що на 355 пацієнтів більше, ніж у 2016 році.
В.о. головного лікаря проаналізував також роботу допоміжних служб: лабораторної служби, кабінету функціональної діагностики, відділення УЗД та інших.

Фото УОЗ ОДА

Чималу увагу в своїй доповіді він приділив оновленню та поліпшенню матеріально-технічної бази закладу – придбано обладнання: бронхофіброскоп, гастрофіброскоп, апарат для гемодіалізу, електрокардіографи та інше.
Серед іншого, приділили увагу роботі зі зверненнями громадян, що надходили як до лікарні безпосередньо, так і до управління охорони здоров’я ОДА. Окреслили перспективи діяльності закладу в 2018 році. Йдеться про взаємодію з іншими рівнями надання медичної допомоги, опрацювання доцільності використання існуючого ліжкового фонду, кадрову політику, проведення поточних та капітальних ремонтів, оновлення матеріально-технічної бази, покращення роботи з донорства та робота закладу в напрямку отримання статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку