Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДля потреб лікувальних закладів Новоодеського району за грантові кошти Державного фонду регіонального розвитку в рамках інвестиційного проекту «Матеріально-технічне оснащення амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Новоодеського району» на загальну суму понад 4 мільйони гривень було закуплено медичне обладнання та автівтомобілі.
24 січня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко разом з керівництвом району привітали медиків та передали закладам охорони здоров’я автомобілі та медичне устаткування.

«Вже сьогодні ми маємо суттєві плоди реформи децентралізації, впроваджуваної Президентом України Петром Порошенком.  І успіхи нашої громади залежать як всі ми працюємо на місцях. Сьогодні разом з нами знаходяться практично всі ті, хто долучився до співпраці з громадськістю і взяв на себе відповідальність за зміни. Вітаю вас з отриманням гранту на закупівлю необхідного медичного оснащення! Це результат кропіткої, злагодженої роботи. Пам’ятайте - від того, як ми ставимося, як ми працюємо залежить той зворотній зв'язок з яким до нас приходять люди, приходять інвестори,  за рахунок чого ми можемо надати робочі місця, отримати податки. І за рахунок цих податків можна придбати  необхідне обладнання і всю техніку, яка буде використовуватися по наших медичних амбулаторіях», - зазначив Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

В рамках гранту придбано:
- комп’ютерне обладнання;
- електрокардіограф ЮКАРД-100 – 8 од;
- аналізатор сечі CL-50 – 10 од;
- портативний аналізатор визначення гемоглобіну крові HemoCue Hb201+ - 10 од;
- напівавтоматичний біохімічний аналізатор Biohem SA – 10 од;
- автомобіль легковий ЗАЗ Деу Сенс – 8 од.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку