Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДля потреб лікувальних закладів Новоодеського району за грантові кошти Державного фонду регіонального розвитку в рамках інвестиційного проекту «Матеріально-технічне оснащення амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Новоодеського району» на загальну суму понад 4 мільйони гривень було закуплено медичне обладнання та автівтомобілі.
24 січня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко разом з керівництвом району привітали медиків та передали закладам охорони здоров’я автомобілі та медичне устаткування.

«Вже сьогодні ми маємо суттєві плоди реформи децентралізації, впроваджуваної Президентом України Петром Порошенком.  І успіхи нашої громади залежать як всі ми працюємо на місцях. Сьогодні разом з нами знаходяться практично всі ті, хто долучився до співпраці з громадськістю і взяв на себе відповідальність за зміни. Вітаю вас з отриманням гранту на закупівлю необхідного медичного оснащення! Це результат кропіткої, злагодженої роботи. Пам’ятайте - від того, як ми ставимося, як ми працюємо залежить той зворотній зв'язок з яким до нас приходять люди, приходять інвестори,  за рахунок чого ми можемо надати робочі місця, отримати податки. І за рахунок цих податків можна придбати  необхідне обладнання і всю техніку, яка буде використовуватися по наших медичних амбулаторіях», - зазначив Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

В рамках гранту придбано:
- комп’ютерне обладнання;
- електрокардіограф ЮКАРД-100 – 8 од;
- аналізатор сечі CL-50 – 10 од;
- портативний аналізатор визначення гемоглобіну крові HemoCue Hb201+ - 10 од;
- напівавтоматичний біохімічний аналізатор Biohem SA – 10 од;
- автомобіль легковий ЗАЗ Деу Сенс – 8 од.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку