Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному лікарсько-фізкультурному диспансері відбулась нарада «Підсумки роботи обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Миколаївської обласної ради за 2017 рік. Основні напрямки підвищення якості лікарсько-фізкультурної допомоги населенню області у 2018 році».
ОЛФД протягом минулого року надавав доступну, якісну, своєчасну допомогу для проведення медичного забезпечення спортсменів - членів збірних команд України та їх резерву, учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих спортивних інтернатів, спеціалізованих закладів освіти з фізичної культури і спорту різного рівня, осіб, які займаються оздоровчою фізичною культурою, лікувально-консультативну допомогу зазначеному вище контингенту та іншим верствам населення для відновлення здоров’я та працездатності засобами лікувальної фізкультури. Заклад є організаційно-методичним центром лікувальної фізкультури.

У нараді взяли участь обласний педіатр Єфремова Н.М. З доповідями виступили в.о. головного лікаря ОЛФД Кравчук Т.Г., завідувач відділенням спортивної медицини Осіпов І.В., завідувач відділенням діагностики та тестування Лосєв П.В., завідувач відділенням реабілітації Хомутовська Т.В . та інші.
В.о. головного лікаря ОЛФД Кравчук Т.Г. доповіла про поліпшення якості диспансеризації та реабілітації спортсменів у відділеннях диспансеру, продовження плодотворної сумісної співпраці диспансеру зі спортивними закладами області. Проведена у 2017 році робота диспансеру була спрямована на виконання загально-правових, соціальних, економічних і організаційних основ лікарсько-фізкультурної допомоги, згідно з нормативними документами.
Наприкінці грудня 2017 року клініко-діагностична лабораторія пройшла метрологічну атестацію. В роботі лабораторії відмічається збільшення кількості проведених гематологічних аналізів на 70,8% і загально-клінічних аналізів на 71,1%.
Була поліпшена матеріально-технічна база диспансеру: придбано нове обладнання (мікроскоп бінокулярний, ваги лабораторні), офісна техніка, зроблено поточний ремонт приміщень, закуплені нові меблі (стіл та шафа медичного призначення, лабораторна витяжна шафа) та водонагрівачі, у відділення реабілітації придбані нові фізіотерапевтичні кушетки.
Підводячи підсумки роботи, обласний педіатр висловила подяку всім працівникам диспансеру та побажала подальшої ефективної співпраці.
Наступного дня колектив обласного будинку дитини підводив підсумки своєї роботи в 2017 році за участю обласного педіатра Єфремової Н.М. та спеціаліста відділу материнства та дитинства Пономаренко Н.А.

Фото УОЗ ОДА

Конференція зібрала представники усіх служб та підрозділів установи. Кожен мав змогу оцінити зроблене, внести свої пропозиції щодо покращення роботи, отримати відповідь на будь-які професійні питання.
Головний лікар будинку дитини Литвинова О.І та керівники окремих служб ознайомили присутніх зі змістом проведеної роботи, проблемами та труднощами, певними результатами.
Основними досягненнями 2017 року визнані:
- розширення реабілітаційних можливостей будинку дитини у відкритті групи раннього медико-соціального втручання у межах проекту «Я все зможу, якщо мама поруч» (вартість створення умов понад 500 тис.грн.) та впровадження проекту ЮНІСЕФ «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг у громаді для дітей з особливими потребами»;
- продовження реконструкції будівель будинку дитини та прилеглої території ( за 2017 р. витрачено 8 млн. грн. з держбюджету).

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку