Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївським обласним центром здоров’я на постійній основі ведеться широкомасштабна санітарно-освітня, роз’яснювальна робота серед населення з питань реформування медичної галузі, профілактики захворювань.
Враховуючи ситуацію, що склалася із захворюваністю на гепатит А та кір в Миколаївській області та Україні в цілому, Миколаївський обласний центр здоров’я розробив пам’ятку «Щодо профілактики гепатиту А», та з метою зняття соціальної напруги розроблено пам’ятку «Абетка реформування. Інформація для пацієнтів». Ці пам’ятки були розміщені для загального доступу та вільного завантаження на офіційному веб-сайті охорони здоров’я облдержадміністрації та надано до всіх закладів охорони здоров’я області, ЗМІ для подальшого розміщення з метою інформування населення.

Окрім того, обласним центром здоров’я ведеться плідна робота з поширення взаємодії з іншими управліннями та департаментами. Вказані пам’ятки було надано і до управління транспорту Миколаївської міської ради для подальшого розміщення в громадському транспорті міста Миколаєва.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Вже сьогодні інформаційні матеріали розміщені в усіх тролейбусах і трамваях міста Миколаєва, та робота триває.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку