Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївським обласним центром здоров’я на постійній основі ведеться широкомасштабна санітарно-освітня, роз’яснювальна робота серед населення з питань реформування медичної галузі, профілактики захворювань.
Враховуючи ситуацію, що склалася із захворюваністю на гепатит А та кір в Миколаївській області та Україні в цілому, Миколаївський обласний центр здоров’я розробив пам’ятку «Щодо профілактики гепатиту А», та з метою зняття соціальної напруги розроблено пам’ятку «Абетка реформування. Інформація для пацієнтів». Ці пам’ятки були розміщені для загального доступу та вільного завантаження на офіційному веб-сайті охорони здоров’я облдержадміністрації та надано до всіх закладів охорони здоров’я області, ЗМІ для подальшого розміщення з метою інформування населення.

Окрім того, обласним центром здоров’я ведеться плідна робота з поширення взаємодії з іншими управліннями та департаментами. Вказані пам’ятки було надано і до управління транспорту Миколаївської міської ради для подальшого розміщення в громадському транспорті міста Миколаєва.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Вже сьогодні інформаційні матеріали розміщені в усіх тролейбусах і трамваях міста Миколаєва, та робота триває.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку