Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 січня проведено селекторну нараду з питань реформування медичної галузі за участю радника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгена Шевченко, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, голови робочої групи з медичної ради реформ Павла Георгієва, голів райдержадміністрацій, ОТГ, головних лікарів районних центрів ПМСД, начальника обласного центру здоров’я Оксани Баланської, спеціалістів обласного центру здоров’я.

Серед питань, що обговорювались, створення адміністративних карт на базі мап google, формування описової частини Проекту.
Спеціалісти виступили з доповіддю щодо формування спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги з поясненнями щодо необхідної термінології та розроблення перспективного плану.
Проаналізовано проблемні питання моделювання мереж та шляхи вирішення.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 636 особам

Госпіталізовано - 219 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку