Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗа минулу добу до обласної дитячої клінічної лікарні з отруєнням чадним газом та продуктами горіння госпіталізовано 6 дітей та одного дорослого. На щастя, всі постраждалі живі.
Перший виклик до «швидкої» надійшов о 22:09. Від отруєння постраждали восьмимісячний хлопчик, десятирічна дівчинка та їх матуся. О 01:49 надійшов другий виклик з Мішково-Погорілово – постраждали троє діточок: шестирічний та дванадцятирічний хлопчики і дівчинка (три роки і чотири місяці). Старший з хлопчиків поступив у важкому стані, але до ранку його було стабілізовано. Станом на ранок 31 січня стан всіх пацієнтів стабілізовано, лікарі оцінюють його як середньої важкості.
У зв’язку з почастішанням випадків отруєння чадним газом у Миколаївській області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації черговий раз звертає увагу всіх мешканців області, що у холодну пору року зростає небезпека отруєння чадним газом та продуктами горіння.

Просимо вас особисто бути уважними та обережними та поширити цю інформацію серед оточуючих!
Довідково: чадний газ (окис вуглецю) – безколірний газ без запаху. Головна небезпека полягає у тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, замінює собою кисень, що міститься в еритроцитах. Внаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування – гіпоксія.
Основними симптомами та ознаками отруєння є:
головний біль та нудота, задуха
спостерігається затьмарення свідомості, м’язова слабкість
почервоніння шкіри обличчя та рук
Це дуже важливо! У разі виявлення ознак отруєння чадним газом необхідно негайно викликати швидку медичну допомогу та негайно вийти (або винести потерпілого) на свіже повітря.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області бажає здоров’я та ще раз нагадує заходи з профілактики отруєння чадним газом.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку