Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗа минулу добу до обласної дитячої клінічної лікарні з отруєнням чадним газом та продуктами горіння госпіталізовано 6 дітей та одного дорослого. На щастя, всі постраждалі живі.
Перший виклик до «швидкої» надійшов о 22:09. Від отруєння постраждали восьмимісячний хлопчик, десятирічна дівчинка та їх матуся. О 01:49 надійшов другий виклик з Мішково-Погорілово – постраждали троє діточок: шестирічний та дванадцятирічний хлопчики і дівчинка (три роки і чотири місяці). Старший з хлопчиків поступив у важкому стані, але до ранку його було стабілізовано. Станом на ранок 31 січня стан всіх пацієнтів стабілізовано, лікарі оцінюють його як середньої важкості.
У зв’язку з почастішанням випадків отруєння чадним газом у Миколаївській області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації черговий раз звертає увагу всіх мешканців області, що у холодну пору року зростає небезпека отруєння чадним газом та продуктами горіння.

Просимо вас особисто бути уважними та обережними та поширити цю інформацію серед оточуючих!
Довідково: чадний газ (окис вуглецю) – безколірний газ без запаху. Головна небезпека полягає у тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, замінює собою кисень, що міститься в еритроцитах. Внаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування – гіпоксія.
Основними симптомами та ознаками отруєння є:
головний біль та нудота, задуха
спостерігається затьмарення свідомості, м’язова слабкість
почервоніння шкіри обличчя та рук
Це дуже важливо! У разі виявлення ознак отруєння чадним газом необхідно негайно викликати швидку медичну допомогу та негайно вийти (або винести потерпілого) на свіже повітря.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області бажає здоров’я та ще раз нагадує заходи з профілактики отруєння чадним газом.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку