Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному наркологічному диспансері проведено підсумкову медичну нараду за участю обласного хірурга Дудли І.Д. Відкрив нараду та виступив з доповіддю виконуючий обов’язки головного лікаря диспансеру, обласний позаштатний нарколог Римар П.І.
У своїй доповіді він зазначив, що поширення наркологічних захворювань в 2017 році серед населення області дещо збільшилось (на 1,9%). При цьому захворюваність на наркоманію збільшилась на 13,8%. Під час виступу доповідач порівняв стан розповсюдженості та захворюваності наркологічних захворювань з попередніми роками та в цілому з Україною, проаналізував існуючі тенденції. Окремо зупинився на роботі диспансеру в 2017 році та визначив завдання на 2018 рік.

З доповідями також виступили завідуючі структурними підрозділами диспансеру.

Фото УОЗ ОДА

Проведено підсумкову медичну нараду і в обласній лікарні відновного лікування. Під час заходу спеціалістами відзначено, що протягом минулогороку заклад працював стабільно, відповідно до прийнятого плану, реалізуючи основні вимоги Указів та доручень Президента України, програм діяльності Уряду України, рішень та наказів УОЗ.
На даний час, в умовах реформування галузі охорони здоров’я, достатньо актуальними є питання профілактики захворювань, особливо кардіологічного та неврологічного профілів, загального покращення якості надання спеціалізованої медичної допомоги, підвищення працездатності життєвого віку населення, скорочення термінів відновлення після перенесених захворювань.
Пріоритетом в роботі закладу є попередження і лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань та їх наслідків.
Велику увагу приділено реабілітації інвалідів та пацієнтів, які перебували в зоні АТО.
У нараді взяла участь начальник управління персоналом та медичними кадрами, звернень громадян та мобілізаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Левченко Л.В. З доповідями виступили заступник головного лікаря Карпова Л.М., завідувач стаціонарним відділенням Бандура Н.З., завідувач параклінічним відділенням Резчікова С.В. та інші.

Фото УОЗ ОДА

За підсумками медичної наради вирішено забезпечити виконання планових завдань на 2018 рік, проводити роботу щодо створення належних умов та покращення якості праці усіх підрозділів. Поліпшити умови перебування в лікарні для пацієнтів з інвалідністю та маломобільних груп населення, забезпечити проведення протипожежних заходів, заходів цивільного захисту населення згідно з затвердженим планом. Продовжити роботу щодо підготовки до автономізації закладу. Забезпечити своєчасну організацію та проведення відновного лікування хворим за індивідуальними програмами згідно з діючими стандартами діагностично-лікувального процесу у відділеннях закладу, локальних протоколів з використанням усіх сучасних засобів і методів відновного лікування.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку