Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА31 січня в обласній державній адміністрації під головуванням радника голови ОДА з гуманітарних питань Євгена Шевченко проведено нараду з головами об’єднаних територіальних громад Миколаївської області, в якій також взяли участь начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, провізор УОЗ ОДА Вікторія Щедріна та начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під час наради розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, основні питання міжвідомчої взаємодії з надання медичної допомоги на територіях ОТГ. Йдеться про законодавчі засади роботи новостворених закладів охорони здоров’я, створення спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги, автономізацію закладів первинної мережі та інформаційний супровід реформування.
Серед іншого, обговорено питання реалізації Урядової Програми «Доступні ліки», аудит наявних ресурсів, перспективи розвитку територій, складання макету спроможної мережі з урахуванням розвитку відповідних мереж на прилеглих територіях.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку