Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПріоритетним питанням на сьогодні в Баштанському районі залишається розвиток та вдосконалення галузі медицини. Тож керівництво району бере активну участь у його вирішенні та тримає на постійному контролі проведення реконструкції будівлі «Хоспісу», відділення невідкладних станів і реанімації  Баштанської центральної районної лікарні.

Переконатись у цьому змогла і делегація обласної ради, до складу якої увійшли заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов,  радник голови обласної ради відділу з питань забезпечення діяльності керівництва обласної ради та міжнародних відносин Оксана Корсак.


Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Заступник голови районної ради Микола Єрешко спільно з головним лікарем Баштанської ЦРЛ Аллою Барсегян продемонстрували почесним гостям успіхи та досягнення сьогодення.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку