Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ ході наради експертів «Про підсумки роботи за 2017 рік» за участю представника обласного хірурга Дудли І.Д. роботу обласного бюро судово-медичної експертизи за минулий рік визнано задовільною та окреслено шляхи подальшого вдосконалення.
Підвели підсумки роботи і в міській лікарні №5, де 1 лютого відбулась медична рада за підсумками діяльності закладів охорони здоров’я за 2017 рік у порівнянні з 2016 роком.
Учасники наради обговорили першочергові завдання на 2018 рік щодо поліпшення медичної допомоги населенню Корабельного та Вітовського районів.

Фото УОЗ ОДА

У нараді взяли участь депутат обласної ради Рєзніков І.Б., заступник голови Вітовської райдержадміністрації Коновалова Т.П., заступник голови адміністрації Корабельного району Луцька А.В., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., начальник управління персоналом та медичними кадрами, звернень громадян та мобілізаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Левченко Л.В., адміністрації міської лікарні №5, Вітовського ЦПМСД і ЦПМСД №7 м. Миколаєва, медичні працівники лікарні та мережі Вітовського району.
У доповідях в.о. головного лікаря міської лікарні №5 Терентьєвої О.В. і головного лікаря Вітовського ЦПМСД Цопи П.О. проаналізовано стан роботи та відповідні показники діяльності медичних закладів Вітовського району.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

В обговоренні доповідей взяли участь районні спеціалісти та завідувачі структурними підрозділами.
Роботу закладу за 2017 рік медичною радою оцінено задовільно, намічено шляхи подальшого удосконалення надання медичної допомоги. 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку