Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Первомайській ЦМБЛ проведено засідання медичної ради. На розгляд винесене питання щодо підсумків діяльності галузі охорони здоров'я м. Первомайська за 2017 рік, основні напрямки підвищення якості медичних послуг. У роботі медичної ради взяли участь начальник управляння охорони здоров'я облдержадміністрації Георгієв П.В., міський голова Дромашко Л.Г. та її заступник з охорони здоров’я та гуманітарних питань Товста Н.П.
З доповідями виступили головний лікар Первомайської ЦМБЛ Чекрижов О.В., головний лікар Первомайського міського ЦПМСД Оболенська Т.Г., завідувач Первомайської СШМД філії №2 МОЦЕМД та МК Фільварковий П.І.
Як відзначили доповідачі, протягом звітного року проведено значну роботу з підвищення доступності та якості медичної допомоги населенню міста, поліпшенню основних показників діяльності та ресурсного забезпечення медичної галузі.

Складною залишається ситуація по туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, злоякісним новоутворенням, але показники рівня захворюваності населення не перевищують обласні. Відмічено негативну тенденцію щодо накопичення серед осіб пенсійного віку хронічних неінфекційних хвороб, включаючи хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення, хронічні обструктивні хвороби легень, цукрового діабету інших.
Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню надається за 24 лікарськими спеціальностями, показник відвідувань складає 9,0 на 1 мешканця міста. Диспансеризація населення проводиться на високому рівні і становить 899 осіб на 1000 пацієнтів. На ліжках денного стаціонару проліковано 6988 хворих.
Стаціонарна медична допомога хворим надається в 11 відділеннях за 16 профілями, проліковано 11798 хворих.
Проведено 4220 операцій, показник хірургічної активності зріс до 57,3%. Прийнято 852 пологів.
2017 рік був складним в питаннях фінансування медичної галузі, але міський голова та депутати міської ради відреагували на нагальні потреби медиків і задовольнили їх в повному обсязі. За рахунок іноземних інвестицій, благодійних внесків організацій, народних депутатів області та України, окремих благодійників медична галузь поповнилася новітнім медичним обладнанням на загальну суму 2 459,1 тис. грн.
Міський голова Дромашко Л.Г. роботу галузі охорони здоров’я оцінила в цілому позитивно, звернула увагу присутніх на подальшу інтенсифікацію та ефективне використання ліжкового фонду, завірила медичний загал про подальшу фінансову підтримку медичної галузі.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієв П.В. подякував медичним працівникам за їх нелегку та гуманну працю, висловив упевненість, що для перебудови медичної галузі, направленої на покращення доступності та якості медичних послуг, у первомайських медиків є всі необхідні умови.
 

Фото УОЗ ОДА

У Первомайській центральній районній лікарні також проведено сумісне засідання підсумкової медичної ради Первомайської ЦРЛ і ЦПМСД Первомайського району, в якому взяли участь начальник УОЗ ОДА Георгієв П.В., голова Первомайської РДА Вовк В.В., завідувачі відділеннями, районні спеціалісти, сімейні лікарі та завідуюючі АЗПСМ та ФАПів Первомайського району.
Про підсумки роботи Первомайської ЦРЛ доповіли головний лікар ЦРЛ Готка В.В, головний лікар Первомайського районного ЦПМСД Примак Т.І. доповіла про роботу ЦПМСД, АЗПСМ і ФАПів Первомайського району за 2017 рік.
 

Фото УОЗ ОДА

Заслухавши доповіді, члени сумісної медичної ради вирішили вважати роботу закладів охорони здоров’я Первомайського району у 2017 році такою, що потребує покращення, прийнято основні напрямки роботи на 2018 рік щодо покращення надання медичної допомоги населенню.
У Новоодеській центральній районній лікарні підсумкова медична рада відбулась за участю обласного хірурга Дудли І.Д.
 

Фото УОЗ ОДА

Під час наради проведено аналіз основних показників, окреслено аспекти організації надання медичної допомоги населенню району, розібрано проблемні питання та шляхи їх вирішення.
У ході засідання заслухані доповіді та виступи районних спеціалістів. Порівняно з минулим роком показники значно покращились, рівень захворюваності по туберкульозу, онкології, інфаркту міокарда та іншим хворобам знизився, збільшилась народжуваність та зменшився показник смертності в працездатному віці, а також рівень первинної інвалідності дітей, амбулаторно-поліклінічна допомога населенню залишилась майже на тому ж рівні
У 2018 році робота лікувально-профілактичних закладів району буде спрямована на посилення профілактики та раннього виявлення захворювань, збереження здоров’я населення, підвищення якості медичної допомоги та доступності медичної допомоги.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку