Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНачальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв взяв участь у колегії міського управління охорони здоров’я за підсумками роботи в 2017 році, що відбулась 7 лютого.
У своїй промові до головних лікарів міських лікувальних закладів Павло Васильович підкреслив, що минулого року досягнуто значних успіхів у медичній галузі міста та області, але на досягнутому лікарі не зупинятимуться. Важливу роль в цьому питанні відіграє тісна та плідна співпраця, досягнення порозуміння з місцевою владою.

Значну увагу в закладах охорони здоров’я області та міста приділяють наданню медичної допомоги ветеранам війни і воїнам АТО, виконання державних програм.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під час колегії начальник УОЗ Миколаївської міської ради Ірина Шамрай представила міських позаштатних спеціалістів, вручено заслужені нагороди кращим з кращих за підсумками роботи у минулому році.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Однією з важливих подій під час заходу стало також вручення ключів від квартири молодому фахівцю сімейної амбулаторії ЦПМСД №2 Наталії Карпець, яка за доволі нетривалий час на займаній посаді встигла зарекомендувати себе як талановитий та відповідальний спеціаліст.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У колегії також взяли участь перший заступник міського голови Володимир Криленко, заступник директора ДУ Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України з контролю та моніторингу за інфекційними захворюваннями Олександр Ігнатенков, голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Ілля Шполянський та інші.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку