Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА9 лютого під головуванням начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва проведено нараду з питань автономізації закладів охорони здоров’я, що відбулась за участю членів робочої групи з автономізації закладів, головних лікарів ЦПМСД, спеціалістів управління, обласного центру здоров’я.

Під час наради присутні заслухали доповіді щодо реорганізації закладів охорони здоров’я шляхом перетворення бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство. Йдеться про опрацювання статуту, вибір МІС, підключення до електронної системи eHealth.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Також розглянуто питання взаємодії з місцевими органами влади з питань автономізації закладів первинної медичної допомоги.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку