Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА9 лютого відбулась нарада з питань створення спроможної мережі закладів первинної медичної допомоги за участю радника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгена Шевченко, начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва, спеціалістів обласного центру здоров’я.

Під час наради на прикладі Єланецького та Снігурівського центрів первинної медико-санітарної допомоги розглянуто та проаналізовано проблемні питання моделювання мереж.


Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Спроможні мережі надання ПМД – всі медичні ресурси певної території (заклади та фізичні особи-лікарі, які зареєструвались як підприємці і мають ліцензію на медичну практику), та здатні забезпечити якісну медичну послугу населенню.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку