Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час проведення «Дня відкритих дверей» в поліклінічному відділенні обласного онкологічного диспансеру лікарями проконсультовано 255 осіб, 52 з них - без направлень лікарів загальнолікарняної мережі. Вперше виявлено онкологічні та передпухлинні захворювання у 6 осіб.
Вперше виявлено онкологічні захворювання у 5 осіб, а 4 підлягають проведенню додаткових діагностичних досліджень для уточнення діагнозу. Передпухлинні захворювання вперше виявлено у 1 особи.

У диспансері 6 лютого безкоштовно проведено ультразвукові дослідження 37 громадянам. Всього проведено 173 ультразвукових дослідження. При проведенні УЗД виявлено та підтверджено злоякісні новоутворення у 20 осіб, передпухлинні захворювання у 7 пацієнтів.
Проведено 4 гастродуоденоскопії та 1 колоноскопія з взяттям біологічного матеріалу для подальшого проведення гістологічних досліджень з метою підтвердження або зняття діагнозу.
Рентгенологічні дослідження проведено 65 громадянам, з них мамографічні дослідження - 37 жінкам. При проведенні рентгенологічних досліджень злоякісні новоутворення виявлено та підтверджено у 7 осіб, з яких у 3 жінок рак виявлено при проведенні мамографії. Передпухлинні захворювання виявлено у 2 миколаївців.
В «День відкритих дверей» в облонкодиспансері діагностичні цитологічні дослідження проведено 18 жінкам. При проведенні цитологічних досліджень виявлено: онкологічні захворювання у 4 жінок, передпухлинні захворювання у 2 жінок.
На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, орієнтуючись і дотримуючись елементарних норм здорової поведінки, такі як:
обмеження доступу до куріння дітей, боротьба з курінням як таким;
фізична активність;
збалансована та здорова їжа;
своєчасна вакцинація проти вірусів, які викликають рак печінки і шийки матки;
утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії;
вчасне проходження профілактичних медичних оглядів, проведення своєчасної діагностики, увага до власного здоров’я, а головне - здоровий спосіб життя!
Міжнародна спілка боротьби проти раку, лікарі, прості люди, громадські організації, державні заклади усього світу закликають до єднання в боротьбі проти глобальної епідемії раку.
Вчасно проходьте профілактичні медичні огляди, за необхідності звертайтесь за консультативною допомогою до лікарів за місцем проживання, або в обласний онкологічний диспансер, та будьте здорові!

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 682 особи

Надано допомогу 646 особам

Госпіталізовано 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку