Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час проведення «Дня відкритих дверей» в поліклінічному відділенні обласного онкологічного диспансеру лікарями проконсультовано 255 осіб, 52 з них - без направлень лікарів загальнолікарняної мережі. Вперше виявлено онкологічні та передпухлинні захворювання у 6 осіб.
Вперше виявлено онкологічні захворювання у 5 осіб, а 4 підлягають проведенню додаткових діагностичних досліджень для уточнення діагнозу. Передпухлинні захворювання вперше виявлено у 1 особи.

У диспансері 6 лютого безкоштовно проведено ультразвукові дослідження 37 громадянам. Всього проведено 173 ультразвукових дослідження. При проведенні УЗД виявлено та підтверджено злоякісні новоутворення у 20 осіб, передпухлинні захворювання у 7 пацієнтів.
Проведено 4 гастродуоденоскопії та 1 колоноскопія з взяттям біологічного матеріалу для подальшого проведення гістологічних досліджень з метою підтвердження або зняття діагнозу.
Рентгенологічні дослідження проведено 65 громадянам, з них мамографічні дослідження - 37 жінкам. При проведенні рентгенологічних досліджень злоякісні новоутворення виявлено та підтверджено у 7 осіб, з яких у 3 жінок рак виявлено при проведенні мамографії. Передпухлинні захворювання виявлено у 2 миколаївців.
В «День відкритих дверей» в облонкодиспансері діагностичні цитологічні дослідження проведено 18 жінкам. При проведенні цитологічних досліджень виявлено: онкологічні захворювання у 4 жінок, передпухлинні захворювання у 2 жінок.
На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, орієнтуючись і дотримуючись елементарних норм здорової поведінки, такі як:
обмеження доступу до куріння дітей, боротьба з курінням як таким;
фізична активність;
збалансована та здорова їжа;
своєчасна вакцинація проти вірусів, які викликають рак печінки і шийки матки;
утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії;
вчасне проходження профілактичних медичних оглядів, проведення своєчасної діагностики, увага до власного здоров’я, а головне - здоровий спосіб життя!
Міжнародна спілка боротьби проти раку, лікарі, прості люди, громадські організації, державні заклади усього світу закликають до єднання в боротьбі проти глобальної епідемії раку.
Вчасно проходьте профілактичні медичні огляди, за необхідності звертайтесь за консультативною допомогою до лікарів за місцем проживання, або в обласний онкологічний диспансер, та будьте здорові!

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку